Permakulturní zpravodaj pro duben 2021, katka hora

permakulturní zpravodaj pro duben 2021 najdete zde:

https://permakulturacs.ecomailapp.cz/campaigns/render/3/3a1963ce61f614593beb72daf9a703fa

 

PERMAKULT je pravidelný měsíční zpravodaj, který rozesíláme 1. den v měsíci zájemcům, kteří prošli našimi kurzy, potkali nás na festivalech nebo konferencích, všem, kdo chtějí být v obraze..

pokud chcete dostávát PERMAKULT do svého emailu, napište nám na pk@permakulturacs.cz

a pak ještě ověřte, že vám nepadá do Hromadné pošty, Spamu nebo Promotion pošty - pokud ano, označte ho a vyberte ho do Příchozí pošty.

( to platí i pro ty z vás, kterým PERMAKULT chodil a od dubna 2021 vám chybí.... gmail-ový správce vám ho tam schoval...:-)

Co je permakultura

Permakultura je…

  • Zdravý selský rozum a cit aplikovaný v praxi
  • Systém designu založený na ekologických principech
  • Umění vytvářet navzájem prospěšné vztahy
  • Vytváření trvale udržitelných systémů na základě spolupráce s přírodou.

Permakultura je založena na pozorování a využívání přírodních koloběhů, vazeb a vztahů k designování všeho, co potřebujeme k životu: účinné a zdravé produkce potravin, bydlení, systémů poskytujících energii i samotných lidských komunit. Cílem je vyšší kvalita života, který by byl provázaný s prostředím a šetrný vůči přírodě. Permakultura využívá starobylé tradiční postupy, stejně jako moderní technologie a poznatky současné vědy. Více

Licence

Obsah tohoto webu podléhá Creative commons licenci ve variantě by-nc-nd v4.0.

To znamená, že budeme rádi, pokud budete obsah šířit dál. Nesmíte jej však použít ke komerčním účelům, nesmíte do něj zasahovat a musíte vždy uvést jako autora organizaci Permakultura (CS) a připojit poučení o by-nc-nd v4.0 licenci.

Více o licencích Creative commons najdete na českém webu Creative commons Česká republika.

Permakultura (CS), z. s.

Náš spolek má dlouhou tradici (založen 1996) a je součástí širokého mezinárodního permakulturního hnutí. Pořádáme mezinárodně uznávané kurzy permakulturního designu (PDC – Permaculture Design Certificate) a další specializované kurzy, viz akademiepermakultury.cz. Naším hlavním cílem je sdílení zkušeností a šíření informací o permakultuře ve středoevropských podmínkách. Více

Kontakty

Podpořili nás